specjalista ds. agronomii

Marzysz o pracy jako specjalista ds. agronomii? Świetnie trafiłeś

Jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego i od dawna zastanawiasz się nad pracą jako specjalista ds. agronomii?

Dobrze się składa, ponieważ możemy podpowiedzieć Ci jak zdobyć pracę w tym zawodzie. Musisz być nastawiony na osiągnięcie sukcesu, lubić kontakt z ludźmi, posiadać dar przekonywania. A ponadto powinieneś także znać specyfikę rynku rolniczego i przejawiać się wysokim optymizmem, uśmiech nie może schodzić Ci z twarzy.

Posiadasz tę energię do działania? Super – takich osób jak Ty poszukuje wiele firm. Ale najpierw dowiedz się, czy spełniasz następujące wymagania: masz wyższe wykształcenie rolnicze, orientujesz się w rynku rolnym oraz aktualnych trendach, masz praktyczną znajomość agrotechniki upraw, również nawożenia, posiadasz wysoką kulturę osobistą, wyróżniasz się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi, masz prawo jazdy kategorii B oraz znasz pakiety Microsoft Office.

Jeśli jesteś pewien, że spełniasz te wymagania, powinieneś dostać pracę w zawodzie bez najmniejszych trudności. W pracy będziesz musiał zająć się m.in. prowadzeniem prezentacji oraz prelekcji produktowych, doradztwem w zakresie technologii upraw, rozpoznawaniem nowych kanałów dotarcia do klientów, czy prowadzeniem wydarzeń promocyjnych. To będzie Twój chleb powszedni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *