Oferty pracy

Praca: Asystent / Asystentka konstruktora / Modeler BIM

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Asystent / Asystentka konstruktora / Modeler BIM
Lokalizacja Białystok, ul. Hetmańska 92

Jeśli masz wysokie ambicje i oczekiwania względem swojej kariery zawodowej - to mamy dla Ciebie ciekawe projekty z obszaru nowoczesnej technologii budowlanej. Dołącz do zespołu ekspertów w zakresie modelowania informacji o budynku (BIM).

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • Opracowywanie analizy dokumentacji projektowej konstrukcyjnej w zakresie prawidłowości przyjętych rozwiązań,
  • Opracowywanie rozwiązań zamiennych w stosunku do przyjętych w dokumentacji projektów konstrukcyjnych,
  • Analiza jakościowa i ilościowa rozwiązań analogicznych,
  • Wsparcie techniczne działu ofertowania, analiza dokumentacji przetargowej i projektowej,
  • Współpraca z producentem, dostawcą oraz inwestorem w zakresie rozwiązań systemowych i zagadnień technicznych,
  • Wykonywanie modeli BIM na podstawie dokumentacji technicznej, zgodnych z wewnętrznymi standardami i wymaganiami informacyjnymi,
  • Wsparcie Dyrekcji Biura Technicznego.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Dobrej znajomości programów AutoCAD oraz REVIT,
  • Sumienności i dokładności w realizacji powierzonych zadań,
  • Znajomości zasad projektowania, mile widziane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Wykształcenia wyższego technicznego (wskazane budownictwo - konstrukcje) - lub bycia w trakcie ostatniego semestru studiów.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Pracę przy unikalnych, ciekawych projektach - dotychczas były to np. Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego przy CNK w Warszawie czy Unique Tower,
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju oraz pakiet kursów i szkoleń,
  • Niezbędne narzędzia i oprogramowania,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku,
  • Pracę w biurze w Białymstoku  - ul. Hetmańska 92.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i na rynkach zachodniej, północnej i wschodniej Europy. Od lat wygrywamy rankingi w kategorii największego polskiego eksportera usług budowlanych. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.

PODOBNE OFERTY PRACY

Asystent projektanta (branża zasilania elektrycznego)

Cowi Polska

Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

Zakres obowiązków: Osoba na stanowisku pracy prowadzić będzie prace projektowe pod kierunkiem osoby prowadzącej, współpracując z zespołami projektowymi z COWI w Danii, Szwecji i Norwegii w obszarze zasilania dla...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Designer Assistant - CAD Infrastructure

Cowi Polska

Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: 2022-08-09

Job description: The main responsibilities as a CAD Designer Assistant include: Preparation and management of CAD drawings (2D / 3D), on the platform or Microstation, creating Autodesk layouts and linear infrastructure,...

Asystent Projektanta - Specjalista BIM/Revit

Cowi Polska

Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: 2022-08-07

Opis Stanowiska: Do głównych obowiązków Asystenta Projektanta BIM/REVIT obejmują: Przygotowanie i zarządzanie rysunkami CAD (2D/3D) oraz modelami w BIM na platformie REVIT MEP – w tym przygotowanie rysunków MEP,...

Młodzieżowe Biuro Pracy Białystok
Lokalizacja: podlaskie, Narew

obsługa frezarki/tokarki, Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego Wymagania inne: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Lokalizacja: podlaskie, Łomża

Obsługa kasy; obsługa klienta; przyjmowanie dostaw; prace porządkowe

Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie
Lokalizacja: podlaskie, Kolno

kierowanie pojazdem, obsługa codzienna pojazdu Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Młodzieżowe Biuro Pracy Suwałki
Lokalizacja: podlaskie, Suwałki