Wiadomości: Jak dotrzymać deadline’u?

Oferty pracy

Praca: Kucharz

Oferta pracy znajduje się w archiwum
Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Kucharz
Miejsce pracy: Porosły-Kolonia
Numer: StPr/18/4112
OBOWIĄZKI:
przygotowanie potraw zgodnie z recepturą
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

pasjonat gotowania

Miejsce pracy:

Porosły-Kolonia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Sprawdź najnowsze ogłoszenia

R+S solutions Holding AG

Demontaż i montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających i składowiskach odpadów;Systemy grzewcze w nowych budynkach i modernizacja starych systemów grzewczych;Końcowy montaż zlewozmywaków, kabin...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Okablowanie, testowanie i naprawa instalacji elektrycznych w technice domowej i budowlanej;Budowa korytek kablowych, podzespołów, urządzeń i rozdzielnic;Praca zgodnie z rysunkiem technicznym;Instalacja systemów...

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Lokalizacja: podlaskie, Suwałki

Data publikacji: wczoraj

henna brwi i rzęs, stylizacja rzes depilacja twarzyWymagania konieczne:Zawód: KosmetyczkaWykształcenie: średnie zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Lokalizacja: podlaskie, Zambrów

praca w dziale produkcji,zapoznanie się z recepturami,higiena i estetyka przy produkcji żywności,przygotowanie surowców,ważenie surowców do poszczególnych rodzajów wyrobów.

Województwo podlaskie jest miejscem niezwykle zróżnicowanym pod względem etnicznym oraz kulturowym, a jego główne ośrodki to Białystok, Łomża oraz Suwałki. Miasta te mają rozbudowaną bazą edukacyjną. Lokalny biznes skupia się tu głównie wokół przetwórstwa rolno-spożywczego, a podlaskie wyroby mleczarskie i mięsne są znane w kraju i za granicą.