Oferty pracy

Praca: Kierowca ciągnika siodłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Kierowca ciągnika siodłowego
Miejsce pracy: Choroszczewo
Numer: StPr/24/0110
OBOWIĄZKI:
Jazda po kraju, przewóz materiałów budowlanych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: karta kierowcy


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Choroszczewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OFERTY PRACY

Kierowca/opiekun


Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Lokalizacja: podlaskie, Boćki

Data publikacji: 2024-04-26

według stanowiska pracy i zakresu obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: prawo jazdy kat. B

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Kierowca - robotnik konserwacji terenów zieleni


Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Lokalizacja: podlaskie, Bielsk Podlaski

Data publikacji: 2024-04-18

według zakresu zadań Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Kierowca - magazynier


Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Lokalizacja: podlaskie, Suwałki

Data publikacji: 2024-04-14

Obsługa magazynu, dbanie o czystość stanowiska pracy, wystawianie, wydawanie towaru, zamawianie towaru, transport. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat.B Wymagania inne:

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Marmarton
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: dzisiaj

We are looking for people who are positive, honest and friendly, who respect others and value diversity. Creating pleasant moments for our customers. Daily learning, under the supervision of the trainer. Learn to prepare...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Polenergia Fotowoltaika S.A.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Data publikacji: dzisiaj

Twój zakres obowiązków: Działania sprzedażowe w największej prywatnej organizacji na rynku energii w Polsce Doradztwo w zakresie energetyki i sprzedaż wysokiej klasy, kompleksowego produktu, unikatowego na rynku...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Over Group
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: dzisiaj

Tryb pracy: hybrydowy (teren całej Polski + praca w siedzibie firmy + home office) Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w postaci podstawy i systemu motywacyjnego, szkolenia wdrożeniowe –...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Lokalizacja: podlaskie, Sokółka

Data publikacji: wczoraj

prace przy taśmie produkcyjnej, rozładunek transportów owoców i warzyw, pakowanie i sortowanie warzyw i owoców. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: chęci do pracy

– WIĘCEJ INFORMACJI –

logo praca podlaskie ciemne