Oferty pracy

Praca: Sprzedawca w branży przemysłowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Sprzedawca w branży przemysłowej
Miejsce pracy: Zambrów
Numer: StPr/24/0240
OBOWIĄZKI:
-obsługa klienta-nauka obsługi kasy fiskalnej-przyjmowanie dostaw-nauka posługiwania się terminalem-poprawki krawieckie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zambrów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Lokalizacja: podlaskie, Suwałki

obsługa kasy fiskalnej, terminalu, programu Subiekt, obsługa klienta Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

– WIĘCEJ INFORMACJI –

obsługa urządzeń rekreacyjnych, maszyny do waty cukrowej, obsługa klienta na sali zabaw Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: cierpliwość , opanowanie, sumienność Wymagania inne:

obsługa centrum informacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: prawo jazdy kat.B Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Lokalizacja: podlaskie, Siemiatycze

-utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz i na zewnątrz budynku, - wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, - pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości, - organizowanie stanowiska...