Oferty pracy

Praca: Lider Obszaru - Brygadzista / Brygadzistka

Dla jednego z naszych Klientów - firmy specjalizującej się w projektowaniu i produkcji cewek, czujników i włączników - poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stabowisko:

Lider Obszaru - Brygadzista / Brygadzistka
Miejsce pracy: Białystok, Nowe Miasto

Obowiązki:

  • koordynacja pracy podległego zespołu
  • realizowanie zadań powierzonych przez koordynatora produkcji
  • planowanie i raportowanie pracy zespołu produkcyjnego
  • przygotowanie stanowisk produkcyjnych do zapewnienia ciągłości realizacji planów produkcyjnych
  • nadzór nad dokumentacją technologiczną, monitorowanie braków, uruchamianie oraz doskonalenie procesu produkcyjnego
  • współpraca z działem Jakości

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym
  • gotowość do pracy  w systemie trzyzmianowym
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • umiejętność pracy pod presją
  • umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • mile widziana znajomość narzędzi wykorzystywanych w produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – umowę o pracę i przejrzysty system wynagradzania
  • posiadamy szeroki wachlarz benefitów
  • gwarantujemy pracę w bezpiecznych warunkach w nowoczesnym parku maszynowym

Marmarton
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: dzisiaj

We are looking for people who are positive, honest and friendly, who respect others and value diversity. Creating pleasant moments for our customers. Daily learning, under the supervision of the trainer. Learn to prepare...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok, al. Jana Pawła II

Do Twoich głównych zadań będzie należało: Profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa Klientów. Sprawne uzupełnianie towaru na półkach. Dbanie o dostępność asortymentu na półkach oraz o dobre oznakowanie...

Adreams M. Smerda Sp.k.
Lokalizacja: podlaskie, Zambrów

Zapewnimy Ci: średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł sam/a zdecydujesz,...

M.M.METAL-BUD MACIEJ MISZTALD

miejsce pracy: teren całego kraju Obowiązki obsługa żurawi kołowych DEMAG / LIEBHERR Wymagania prawo jazdy kat. C uprawnienia do obsługi żurawi kołowych dyspozycyjność doświadczenie zawodowe min. 3 lata

logo praca podlaskie ciemne