Oferty pracy

Praca: Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Białystok
Zakres obowiązków:
  • Operowanie wózkami widłowymi różnego rodzaju
  • Załadunek i rozładunek dostaw
  • Składowanie towarów na regałach magazynowych
  • Przestrzeganie BHP
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Dobra kondycja fizyczna
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Pakiet opieki medycznej
  • Karta Multisport

Aon
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

What the day will look like Design and implement automation solutions from business and technical requirements. Partner with Business Analysts to define the manual rules used to govern the process, and then translate those...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

EUREA Sp. z o.o.

Bezpośredni kontakt i negocjacje z Klientami na wybranym obszarze Pomoc w ustalaniu indywidualnych warunków spłaty i monitorowanie płatności Samodzielna organizacja pracy Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy i Wierzycieli...

RESPOL Export - Import Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Oczekiwania: znajomość lokalnych rynków w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej, prawo jazdy kat. B i kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu pojazdami, umiejętność pozyskiwania klientów z rynku oraz...

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE CYMES

Opis stanowiska: organizacja i zarządzanie procesem produkcji kierowanie zespołem ludzi Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku gotowość do nawiązania dłuższej współpracy