Oferty pracy

Praca: Pomocnik drukarza

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Pomocnik drukarza
Miejsce pracy: Wysokie Mazowieckie
Numer: StPr/24/0223
OBOWIĄZKI:
Nauka drukowania praca fizyczna na produkcji przy obsłudze maszyny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wysokie Mazowieckie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Lokalizacja: podlaskie, Sokółka

Data publikacji: wczoraj

prace przy taśmie produkcyjnej, rozładunek transportów owoców i warzyw, pakowanie i sortowanie warzyw i owoców. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: chęci do pracy

– WIĘCEJ INFORMACJI –

zgodny ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: matematyka, specjalizacja: matematyka Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Wymagania inne:

zgodny ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: edukacja wczesnoszkolna, specjalizacja: edukacja wczesnoszkolna Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Wymagania inne:

Sztaplowanie desek, zbijanie i montaż palet, odbieranie desek z maszyn, obsługa traka taśmowego LT300 WOODMIZER Wymagania konieczne: Zawód: Tartacznik (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1) Wykształcenie: podstawowe...

logo praca podlaskie ciemne