Oferty pracy

Praca: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Białystok
Zakres obowiązków:
  • Realizacja strategii zakupowej zgodnie z polityką firmy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami oraz zarządzanie umowami
  • Analiza rynku pod kątem poszukiwania nowych dostawców i produktów
  • Optymalizacja kosztów zakupów
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości dostaw
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Zarządzanie, Ekonomia, Logistyka
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Znajomość rynku dostawców oraz doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Samodzielność, odpowiedzialność i doskonała organizacja pracy
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Pakiet benefitów (np. karta multisport, prywatna opieka medyczna)

Marmarton

We are looking for people who are positive, honest and friendly, who respect others and value diversity. Creating pleasant moments for our customers. Daily learning, under the supervision of the trainer. Learn to prepare...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach
Lokalizacja: podlaskie, Wołyńce (pow. sejneński, gm. Puńsk), Wołyńce

Data publikacji: dzisiaj

wg stanowiska Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Lokalizacja: podlaskie, Sokółka

zgodny ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: edukacja wczesnoszkolna, specjalizacja: edukacja wczesnoszkolna Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Wymagania inne:

zgodny ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: matematyka, specjalizacja: matematyka Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Wymagania inne: