Oferty pracy

Praca: Specjalista / Specjalistka ds. ekonomiczno - rozliczeniowych

Dołącz do #Unikalnych, jako:
Specjalista / Specjalistka ds. ekonomiczno - rozliczeniowych
Lokalizacja Wysokie Mazowieckie
Twój zakres obowiązków
  • Wsparcie kierownika kontraktu w obsłudze administracyjno-księgowej związanej z realizacją budowy,
  • Wprowadzanie faktur oraz danych do systemu ERP,
  • Analiza danych dotyczących realizowanego kontraktu,
  • Sporządzanie pism, zestawień i raportów na potrzeby kierownictwa kontraktu,
  • Prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • Współpraca z komórkami administracyjnymi w firmie (m.in. dział prawny, finansowy, księgowości, personalny).
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
  • Dobra znajomość MS Word i MS Excel,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (praca w rozliczeniach lub na stanowisku administracyjno-biurowym),
  • Znajomość MS Dynamics AX (Axapta) będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne.
Grupa Unibep to
największa firma budowlana z polskim kapitałem. Budujemy domy, apartamentowce, drogi, mosty, inwestycje przemysłowe i budynki użyteczności publicznej - zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Od lat znajdujemy się w czołówce firm budowlanych na rodzimym rynku. Nasza historia i tożsamość sięga 1950 roku - od tego czasu nieustannie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki - a jakość realizacji to nasza karta przetargowa.