Oferty pracy

Praca: Biurowy agent ubezpieczeniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Biurowy agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/20/2064
OBOWIĄZKI:

Praca biurowa - obsługa dokumentacji ubezpieczeniowej oraz klienta, tworzenie ofert ubezpieczeniowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)
Uprawnienia: obsługa klienta
Uprawnienia: Efektywna komunikacja interpersonalna

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Sprawdź najnowsze ogłoszenia

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Hajnówce
Lokalizacja: podlaskie, Hajnówka

Warunki pracy-praca w siedzibie jak i poza siedzibą urzędu (kontrole wykonywane w terenie), stres związany z przeprowadzaniem kontroli,-stanowisko pracy z monitorem ekranowym,-bariery architektoniczne w zakresie...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Lokalizacja: podlaskie, Drohiczyn

Data publikacji: wczoraj

murowanieWymagania konieczne:Wykształcenie: gimnazjalne, brakUprawnienia: umiejętność murowania

INTITEK Polska Sp. z o.o.

 You will build a WebSDK (providing the backend and also react-js based front-end framework) which will allow developers to build REACT JS based WebUI and Mobile App to allowing operators and users to manage home gateways...

Arla Global Financial Services Centre Sp. z o.o.

Welcome to Global Shared Services in GdanskArla is a global farmer-owned organisation that is behind many well-known and loved brands, including Arla Apetina®, Castello®, Lurpak® and many, many more. As a Senior Service...