Oferty pracy

Praca: Doradca Klienta

Nowa oferta pracy dla doradcy klienta
Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce,
poszukujemy pracownika na stanowisko:
Doradca Klienta
Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller)
Zapewnimy Ci:
  • średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że:
    ok. 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł
    ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł
    sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz!
  • promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę do wdrożenia w obowiązki)
  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • kartę MultiSport z dofinansowaniem
  • prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny)
  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich
  • zniżki na zakupu w naszych elektromarketach
  • Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę)
  • bony i premie świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • szansę na awans
  • wsparcie firmowej fundacji
  • kontakt z najnowszą technologią
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
Twoje zadania:
  • dobór produktów do potrzeb klientów
  • zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych
  • prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami
  • przyjmowanie dostaw
  • ekspozycja towarów
  • dbanie o ład i porządek w elektromarkecie
Od Ciebie oczekujemy:
  • komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów
  • orientacji na osiąganie celów sprzedażowych
  • dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji
  • doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?