Oferty pracy

Praca: Doradca techniczny

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Doradca techniczny
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/22/1075
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie szkoleń zewnętrznych klientom firmy, Tworzenie dokumentacji technicznych i montażowych, Zbieranie informacji z rynku i inicjowanie działań zmierzających do modernizacji istniejących produktów firmy, Testowanie i opiniowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technicznych przed wdrożeniem do ich produkcji seryjnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: szkolenie - montaż instalacji LPG w pojazdach samochodowych
Uprawnienia: mechanika samochodowa
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

wykształcenie średnie,prawo jazdy kat. B,szkolenie- montaż instalacji LPG w pojazdach samochodowych,znajomość mechaniki samochodowej,Prawo jazdy kat. C,biegła umiejętność diagnostyki komputerowej w zakresie mechaniki samochodowej oraz instalacji gazowych różnych producentów,biegła znajomość języka rosyjskiego, zaawansowana znajomość jęz. angielskiego

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

BEEFREE LOGISTICS SP.ZO.O.
Lokalizacja: podlaskie, Augustów

Miejsce pracy: Home Office lub Biuro Dąbrowa Górnicza Oferujemy: oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach, stabilne zatrudnienie, umowa o pracę atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie możliwość osobistego rozwoju...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Coordination and management of the process related activities Process execution Development and understanding of the customers’ environment and service delivery requirements to enable the delivery of the service Following...

ESOLEO Sp. z o.o.

Będziesz odpowiedzialna/y za: sprzedaż produktów prestiżowej marki ESOLEO, obsługę lead’ów na wyznaczonym terenie, doradztwo i opieka w całym procesie obsługi klienta. Mamy dla Ciebie: atrakcyjne warunki...

PEKAES Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok, ul. Welurowa 4

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i odpowiedzialny Zapraszamy do pracy w PEKAES!