Oferty pracy

Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Elektryk
Miejsce pracy: Filipów
Numer: StPr/20/0529
OBOWIĄZKI:
Eksploatacja w zakresie: obsługi, konserwacji, instalacji i sieci, grupa 1 - urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Uprawnienia SEP G1 - eksploatacja instalacji, sieci oraz urządzeń elektroenergetycznych.

Miejsce pracy:

Filipów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach