Oferty pracy

Praca: Inspektor Nadzoru

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla jednego z naszych klientów występującego jako Developer oraz inwestor zastępczy w sektorze OZE głównie na budowach dużych wolnostojących farm fotowoltaicznych na obszarze woj. Kujawsko-Pomorskiego NES Fircroft prowadzi rekrutację na stanowisko

Inspektor Nadzoru
Zakres obowiązków inspektora nadzoru budowlanego, specjalności konstrukcyjnej:
  • Sprawowanie funkcji inspektora nadzoru w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego,
  • Kontrola przeprowadzanych na budowie prac pod względem zgodności z pozwoleniem na budowę, z projektem budowlanym, projektem wykonawczym oraz zgodnie z zasadami wiedzy technicznej, a także przepisami prawnymi i zawartą umową,
  • Kontrola jakości materiałów budowlanych,
  • Kontrola jakości wykonywanych robót,
  • Uczestnictwo w próbach i pomiarach pomontażowych oraz w odbiorach technicznych wykonanych robót wykonawców,
  • Potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, usterek,
  • Weryfikowanie kompletności dokumentacji budowy i opiniowanie dokumentacji składanej przez Wykonawców w aspekcie wymagań zawartych w projekcie,
  • Reprezentowanie Inwestora wobec wykonawców i instytucji w zakresie swoich obowiązków,
  • Kontrola rozliczeń budowy,
  • Uczestnictwo w przekazywaniu gotowych obiektów do użytkowania.
Wymagania jakie stawiamy na tym stanowisku:
  • Co najmniej 2 lub 3 lata doświadczenia zawodowego w sprawowaniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie po uzyskaniu uprawnień,
  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, mile widziane również uprawnienia projektowe,
  • Przynależenie i aktywna działalność w Izbie Inżynierów Budownictwa oraz posiadanie aktualnego zaświadczenie o wpisaniu na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego,
  • Gotowość do pracy w terenie związanej z odbiorami zgłoszonych prac przez Wykonawców,
  • Wiedza z zakresu polskiego prawa budowlanego,
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość procesu inwestycyjnego,
  • Doświadczenie w branży OZE oraz przemysłowej lub innej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy
  • Pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole inżynierów z dużym doświadczeniem zawodowym,
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania doświadczenia,
  • Umowa o pracę lub B2B

Peab Sp. z o.o
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

Miejsce pracy: Umeå , Szwecja W chwili obecnej poszukujemy doświadczonych cieśli szalunkowych, którzy pracują samodzielnie i posiadają doświadczenie na różnych systemach szalunkowych oraz tradycyjnych. Mile...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Lokalizacja: podlaskie, Augustów

pomoc przy rozmieszczaniu obuwia na półkach w sklepie i magazynie, pomoc przy przyjmowaniu dostaw,obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej godziny pracy: 10:00-18:00, 11:00- 19:00, 12:30-20:30

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Lokalizacja: podlaskie, Siemiatycze

W/G PROGRAMU STAŻU Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim
Lokalizacja: podlaskie, Bielsk Podlaski

według stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne