Oferty pracy

Praca: Kasjer / Kasjerka

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Kasjer / Kasjerka
Zakres obowiązków:
  • Obsługa kasy fiskalnej, POS i terminala kart płatniczych
  • Rozliczenie dnia
  • Obsługa klientów
  • Dbanie o porządek w sklepie i prawidłowe rozmieszczenie towaru oraz umieszczenie cen
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy na zmiany oraz w weekendy
Mile widziane:
  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej i systemu POS
Oferujemy:
  • Elastyczny grafik pracy
  • Umowa o pracę
  • Karta rabatowa do naszych sklepów

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim
Lokalizacja: podlaskie, Bielsk Podlaski

Data publikacji: wczoraj

zgodnie ze stanowiskiem i programme stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Lokalizacja: podlaskie, Sokółka

Praca z uczniami o potrzebie kształcenia specjalnego Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna Wymagania inne:

prace przy taśmie produkcyjnej, rozładunek transportów owoców i warzyw, pakowanie i sortowanie warzyw i owoców. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: chęci do pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
Lokalizacja: podlaskie, Grajewo