Oferty pracy

Praca: Kelner

Młodzieżowe Biuro Pracy Białystok
Kelner
Miejsce pracy: Białystok
Numer: 24/6/2022
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów kawiarni
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

sumienność, chęć do pracy

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Białystok

PODOBNE OFERTY PRACY

Kelner

Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Data publikacji: 2022-06-27

Utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, obróbka warzyw i owoców, wykonywanie potraw zgodnie z instrukcją kucharza, porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych.

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

Lokalizacja: podlaskie, Mońki

Data publikacji: 2022-06-26

- przygotowywanie posiłków- odbieranie telefonów od klientów, zbieranie zamówień i rezerwacji Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Kelner

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Lokalizacja: podlaskie, Augustów

Data publikacji: 2022-06-25

obsługa klientów na sali , dbanie o porządek na sali , polerowanie szkła, obsługa kasy fiskalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Lokalizacja: podlaskie, Ignatki

WYKONYWANIE PRAC MONTAŻOWO INSTALACYJNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim
Lokalizacja: podlaskie, Zalesie

według stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Lokalizacja: podlaskie, Downary

montowanie stolarki okiennej i drzwiowej, dowóz materiałów na miejsce montażu, dojazd na pomiar, demontaż i wywóz starych materiałów od zleceniodawcy, odbieranie towarów z fabryk, wykonywanie napraw reklamacyjnych...

NES Global Talent

ZADANIA: odpowiedzialność za politykę prowadzenia kontraktów budowlanych; kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami; opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz...