Oferty pracy

Praca: Kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Kierowca
Miejsce pracy: Jeleniewo
Numer: StPr/24/0237
OBOWIĄZKI:
Zaopatrzenie, obsługa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: ADR – przewóz towarów niebezpiecznych
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
Uprawnienia: kierowanie samochodem ciężarowym z przyczepą


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jeleniewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OFERTY PRACY

Kierowca ciągnika siodłowego


Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Lokalizacja: podlaskie, Choroszczewo

Data publikacji: 2024-05-03

Jazda po kraju, przewóz materiałów budowlanych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E Uprawnienia: karta kierowcy Wymagania inne:

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Kierowca/opiekun


Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Lokalizacja: podlaskie, Boćki

Data publikacji: 2024-04-26

według stanowiska pracy i zakresu obowiązków Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: prawo jazdy kat. B

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Kierowca - robotnik konserwacji terenów zieleni


Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Lokalizacja: podlaskie, Bielsk Podlaski

Data publikacji: 2024-04-18

według zakresu zadań Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Praca.pl Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

Zakres obowiązków: Projektowanie nowych produktów, Zarządzanie istniejącym asortymentem, Organizowanie szkoleń produktowych, Wdrażanie strategii marketingowych, Wspieranie sprzedaży i popularyzacja marki,...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


BBR Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa sprzętu budowlanego w tym elektronarzędzi i...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


T-Mobile Polska S.A.
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

Zadania, które na Ciebie czekają: Aktywne pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z klientem biznesowym Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile dla klienta biznesowego Realizacja indywidualnych...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Lokalizacja: podlaskie, Baciki Średnie

Data publikacji: 2024-05-03

WG PROGRAMU STAŻU Wymagania inne:

– WIĘCEJ INFORMACJI –

logo praca podlaskie ciemne