Oferty pracy

Praca: Koordynator Serwisu Napraw Smart

S-PLUS jest ogólnopolską siecią działającą w branży usług motoryzacyjnych. Specjalizujemy się w:
  • naprawa smart
  • auto detailing
  • naprawy blacharsko-lakiernicze
  • likwidacja szkód komunikacyjnych

                                                               S PLUS WARSZAWA SP. Z O.O.

  • S Plus Warszawa należy do autoryzowanej sieci napraw blacharsko-lakierniczych, działającej na terenie całego kraju i oferującej szybkie usługi kompleksowe usługi.
  • Spółka jest największym Partnerem sieci oraz liderem w Polsce jeśli chodzi o zastosowanie usług SMART w codziennej realizacji napraw
  • Sieć S-Plus otrzymała w 2018 roku, tytuł „ Top 10 branży motoryzacyjnej”
  • Spółka S-Plus Warszawa posiada aż 5 swoich punktów: dwa w Warszawie, a także w Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu
Koordynator Serwisu Napraw Smart
Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie oddziałem oraz zespołem pracowników
  • Aktywna sprzedaż usług serwisowych wśród klientów indywidualnych i biznesowych
  • Sporządzanie kosztorysów zgodnie z założoną technologią (głównie naprawy typu SMART, naprawy lakiernicze typu SPOT)
  • Kontrola terminowej i jakościowej realizacji procesu napraw
  • Realizację planów sprzedażowych firmy
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami flotowymi oraz pozyskiwanie nowych

Wymagania:

  • Znajomość branży motoryzacyjnej (doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub nadzorczym będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość budowy pojazdów osobowych
  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • Sumienność i dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie i zadania
  • Dyspozycyjność oraz motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Liczne szkolenia z zakresu lakiernictwa samochodowego, technologii napraw SMART oraz sprzedaży usług
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne zarobki, narzędzia do pracy (laptop, telefon)

Sprawdź najnowsze ogłoszenia

NOKIA

Localization: Wrocław Daily activitiesYou will be responsible for:Analyzing customer requirements, contributing to, or leading feasibility studies or feature specification in the area of U-Plane. The team handles primarily...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

ASTEK Polska

Poszukujemy: Data EngineerGdzie: 100% zdalnieOferujemy: do 1000 zł netto + VAT za dzień pracy na kontrakcie B2BProjekt: Długoterminowy. Praca nad aplikacją mobilną, która umożliwia kontakt z użytkownikami w czasie...

TARGOR-TRUCK Sp. z o.o.

   Firma TARGOR-TRUCK poszukuje przewoźników z okolic: O-KA / ŁOMZA I OKOLICE, posiadających własne zestawy ciągnik + naczepa (13, 6 m), do stałej współpracy w ruchu krajowym.

VRG S.A.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok - CH Auchan

W chwili obecnej do naszych salonów marek Vistula / Wólczanka poszukujemy kandydatów na stanowisko: Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, lubisz pracę z ludźmi, potrafisz się zaangażować i z uśmiechem wykonywać...