Oferty pracy

Praca: Krawcowa

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Krawcowa
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/22/1743
OBOWIĄZKI:

Szycie bielizny damskiej.

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

NL Jobs Polska
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ Agencja pośrednictwa pracy NL Jobs Polska poszukuje chętnych do pracy przy: zbiorach warzyw pakowaniu / sortowaniu warzyw i owoców pielęgnacji kwiatów pakowaniu sprzętu rtv zbieraniu zamówień...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

LWZ Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Praca na torach kolejowych i tramwajowych na terenie całej Polski - spawanie termitowe szyn Delegacje na terenie całego kraju Wymagania: Dyspozycyjność Mile widziane prawo jazdy w kat. B

Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków: Obsługa zestawu ciągnik siodłowy + naczepa typu Double decker (50-54 palety) oraz naczepa Inloader Jazda na trasach międzynarodowych: kraje EU oraz Anglia Wymagania: Prawo jazdy C+E,Kod 95,...

OCHNIK S.A.
Lokalizacja: podlaskie, Suwałki, CH Plaza

do salonu w CH Plaza w Suwałkach Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę OCHNIK, przygotowanie dokumentów...