Oferty pracy

Praca: Kucharz / Kucharka

Enklawa Białowieska – park wakacyjny położony w Puszczy Białowieskiej – poszukujemy pracowników do kuchni. Restauracja znajduje się w nowoczesnym budynku SportBaru w rekreacyjnej części resortu.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:

Kucharz / Kucharka
Miejsce pracy: Hajnówka, Nieznany Bór 1
Do głównych zadań należy:
  • Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię.
  • Obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy.
  • Utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego.
  • Dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym.
  • Czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn, oraz zmywanie naczyń.
  • Pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom.
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Pasja, kreatywność, wyobraźnia, miłość do gotowania.
  • Sumienność i precyzja w wykonywaniu obowiązków.
  • Dyspozycyjność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Mile widziana znajomość kuchni podlaskiej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Rozwój osobistej kariery zawodowej.
  • Bardzo dobre warunki finansowe zatrudnienia.

PODOBNE OFERTY PRACY

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Lokalizacja: podlaskie, Wysokie Mazowieckie

Data publikacji: dzisiaj

Kucharz Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Lokalizacja: podlaskie, Augustów

Data publikacji: 2022-06-27

pomoc w przygotowywaniu posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne Uprawnienia: Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Lokalizacja: podlaskie, Huta

Data publikacji: 2022-06-26

Przygotowywanie i wydawanie posiłków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Lokalizacja: podlaskie, Ignatki

WYKONYWANIE PRAC MONTAŻOWO INSTALACYJNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim
Lokalizacja: podlaskie, Zalesie

według stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach
Lokalizacja: podlaskie, Downary

montowanie stolarki okiennej i drzwiowej, dowóz materiałów na miejsce montażu, dojazd na pomiar, demontaż i wywóz starych materiałów od zleceniodawcy, odbieranie towarów z fabryk, wykonywanie napraw reklamacyjnych...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

NES Global Talent
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

ZADANIA: odpowiedzialność za politykę prowadzenia kontraktów budowlanych; kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami; opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz...