Oferty pracy

Praca: Malarz witraży

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Malarz witraży
Miejsce pracy: Ciechanowiec
Numer: StPr/24/0241
OBOWIĄZKI:
malowanie witraży na szkle, rozrysowywanie, projektowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Uprawnienia: CV
Uprawnienia: Dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

Dobra znajomość anatomii człowieka będzie potrzebna do malowania wizerunków osób świętych, twarzy, dłoni, nóg, całych postaci, malowanie na szkle architektury, budynków, artystycznie rozmalowane elementy roślinności, projektowanie witraży.

Miejsce pracy:

Ciechanowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem

Bank Pocztowy S.A.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

LUX MED Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok, ul. Fabryczna 4

Twoją rolą będzie: zarządzanie środowiskiem raportowym obszaru Contact Center LUX MED, prognozowanie wolumenów telefonów i zadań, estymowanie głównych wskaźników oraz zapotrzebowania na godziny grafikowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Lokalizacja: podlaskie, Suwałki

obsługa kasy fiskalnej, terminalu, programu Subiekt, obsługa klienta Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

obsługa urządzeń rekreacyjnych, maszyny do waty cukrowej, obsługa klienta na sali zabaw Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: cierpliwość , opanowanie, sumienność Wymagania inne: