Oferty pracy

Praca: Malarz/szpachlarz

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Malarz/szpachlarz
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/21/1151
OBOWIĄZKI:
Praca Warszawa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

PODOBNE OFERTY PRACY

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Lokalizacja: podlaskie, Gawrych Ruda

Data publikacji: wczoraj

Utrzymanie w bieżącej czystości obiektu i pokoi gościnnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Barman-kelner

Obsługa Gści restauracyjnych, obsługa urządzeń barowo - restauracyjnych, utrzymanie w czystości sal konsumpcyjnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Robotnik rolny

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Lokalizacja: podlaskie, Biebrza

prace pomocnicze w gospodarstwie rolnym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: rzetelność, chęć do pracy

UNIBEP S.A.
Lokalizacja: podlaskie, Bielsk Podlaski

3 800 - 4 300 PLN + premia Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za: księgowanie operacji gospodarczych (w tym dokumentów związanych z importem lub nabyciem w UE) oraz weryfikacja dokumentów źródłowych dbałość o...

NOKIA

Localization: Wrocław About the project Works as a 5G Interoperability Engineer in MN RAN CIS System Interoperability unit. He/She will have the responsibility for understanding, integrating, testing and verification of...

Klient portalu Praca.pl

Praca polega na promowaniu produktów naturalnych oraz rozwoju własnej struktury biznesowej. wymagane ukończone 18 lat niewielki wkład własny

MakoLab S.A.

Twój zakres obowiązków Prowadzenie kampanii reklamowych online dla klientów MakoLab, Współtworzenie strategii obecności online we współpracy z zespołem Digital Marketing, Współpraca z zespołami SEO, Web...