Oferty pracy

Praca: Mechanik maszyn rolniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach
Mechanik maszyn rolniczych
Miejsce pracy: Goniądz
Numer: StPr/20/0343
OBOWIĄZKI:

Naprawa maszyn rolniczych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik maszyn rolniczych
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Goniądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OFERTY PRACY

Pomocnik mechanika


Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Lokalizacja: podlaskie, Zagórze

Data publikacji: 2021-01-18

pomoc mechanikowi w demontażu i montażu skrzyń biegów, inne czynności związane z naprawą aut Wymagania konieczne: Zawód: Pomocnik mechanika (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Mechanik-diagnosta


Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Lokalizacja: podlaskie, Bielsk Podlaski

Data publikacji: 2021-01-15

okreslony przez pracodawcę odpowiednio do tworzonego stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Mechanik maszyn rolniczych


Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Lokalizacja: podlaskie, Zajęczniki

Data publikacji: 2021-01-14

naprawa maszyn rolniczych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

– WIĘCEJ INFORMACJI –


F. L. Polska Sp. z o. o.
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

CZEGO MOŻECIE OD NAS OCZEKIWAĆ: Gwarantujemy klarowny, atrakcyjny oraz terminowy system wynagradzania Premie uznaniowe, roczny bonus stażowy oraz roczną nagrodę za bezszkodową jazdę Zwrot kosztów dojazdu do/z pracy...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

praca na budowach realizowanych przez firmę mile widziana praktyka w zawodzie; możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji na koszt firmy.

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

praca na budowach firmy na terenie całego kraju praca może być wykonywana również na podstawie prowadzenia własnej działalości gospodarczej dyspozycyjność (praca w delegacji) wykształcenie wyższe kierunek...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach
Lokalizacja: podlaskie, Zastocze

Data publikacji: 2021-01-19

Praca przy produkcji koncentratów do lodów.Załadunek koncentratów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

– WIĘCEJ INFORMACJI –

logo praca podlaskie ciemne