Oferty pracy

Praca: Mobilny Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie numer: 6852489, z dnia 2022-04-20

W związku z rozbudową Działu Handlowego poszukujemy samodzielnych i
odpowiedzialnych kandydatów na stanowisko mobilnego HANDLOWCA.

Mobilny Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów i rozwiązań technicznych
  • Sporządzanie ofert handlowych, wycen oraz realizacja zamówień
  • Realizacja celów i planów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników pracy
  • Monitorowanie i analiza rynku geosyntetyków
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym
  • Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Silna orientacja na osiąganie celów sprzedażowych
  • Biegła umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (praca w terenie)
  • Wysoka kultura osobista u komunikatywność
  • Znajomość rynku geosyntetyków lub budowlana będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Możliwość współtworzenia sukcesu firmy w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywacyjnym systemem prowizyjnym
  • Niezbędne narzędzi do pracy m.in. samochód, laptop, telefon
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

BEEFREE LOGISTICS SP.ZO.O.
Lokalizacja: podlaskie, Augustów

Miejsce pracy: Home Office lub Biuro Dąbrowa Górnicza Oferujemy: oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach, stabilne zatrudnienie, umowa o pracę atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie możliwość osobistego rozwoju...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.

Coordination and management of the process related activities Process execution Development and understanding of the customers’ environment and service delivery requirements to enable the delivery of the service Following...

ESOLEO Sp. z o.o.

Będziesz odpowiedzialna/y za: sprzedaż produktów prestiżowej marki ESOLEO, obsługę lead’ów na wyznaczonym terenie, doradztwo i opieka w całym procesie obsługi klienta. Mamy dla Ciebie: atrakcyjne warunki...

PEKAES Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok, ul. Welurowa 4

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym Chcesz pracować w jednej z największych firm logistycznych w Polsce Jesteś sumienny i odpowiedzialny Zapraszamy do pracy w PEKAES!