Oferty pracy

Praca: Monter kabli telekomunikacyjnych

Ogłoszenie numer: 4276255, z dnia 2021-02-25

TOP-INT Andreas Toppa

PRACA W NIEMCZECH

Monter kabli telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Nasza firma oferuje:
  • Wykopy pod kable, rurki i światłowody.
  • Łączenie kabli miedzianych złączami termokurczliwymi (reychem).
  • Łączenie światłowodów.
  • Pomiary kabli miedzianych i światłowodów.
Szukamy pracowników z doświadczeniem w wyżej wymienionych dziedzinach, jeśli posiadasz kwalifikacje nawet częściowe doświadczenie, zadzwoń lub napisz CV.

Wymagania

  • Praca na terenie Niemiec.
  • Prawo jazdy min. B mile widziane BE lub CE.
  • Język niemiecki mile widziany ale nie wymagany.

Oferujemy

  • Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu.

Unihouse S.A.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

3200-3600 PLN + premia Zadaniem osoby zatrudnionej będzie opracowywanie projektów konstrukcyjnych warsztatowych i montażowych budynków o konstrukcji drewnianej, a także prowadzenie uzgodnień z produkcją na fabryce...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

"Office Jobs, agencja rekrutacyjna"

HOME BASED Key Responsibilities: Product costing analysis (understanding material costs, freight, handling) Simulation and cost projections (such as Profit Improvement Opportunities) SAP costings and material settings....

Voltana Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Nehringa 7, 60-247 Poznań

(rekrutacja zdalna) Jeśli: Bez trudu nawiązujesz kontakt z ludźmi, poprawnie się wysławiasz Potrafisz słuchać i organizować sobie czas pracy Mile widziane osoby z doświadczeniem w call center To koniecznie...

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach
Lokalizacja: podlaskie, Puńsk

Kierowca ciągnika siodłowego Wymagania konieczne: Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły