Oferty pracy

Praca: Nauczyciel matematyki

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Nauczyciel matematyki
Miejsce pracy: Sokółka
Numer: StPr/24/0272
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: matematyka, specjalizacja: matematyka
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sokółka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 do 5 915 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OFERTY PRACY

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej


Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Lokalizacja: podlaskie, Sokółka

Data publikacji: 2024-05-10

zgodny ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: edukacja wczesnoszkolna, specjalizacja: edukacja wczesnoszkolna Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Wymagania inne:

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Nauczyciel muzyki


Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Lokalizacja: podlaskie, Czerwonka (pow. sokólski, gm. Suchowola), Czerwonka

Data publikacji: 2024-05-02

Nauczyciel muzyki w szkole podstawowej,4/18 etatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Wymagania inne: -kwalifikacje do nauczania przedmiotu muzyka

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Nauczyciel


Praca.pl Sp. z o.o.

Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Data publikacji: 2024-04-14

Obowiązki: Realizacja programu nauczania według standardów edukacyjnych. Prowadzenie i tworzenie lekcji. Ocenianie i wspieranie rozwoju uczniów; elastyczne podejście do metod nauczania. Współpraca z radą...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Praca.pl Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: dzisiaj

Zakres obowiązków: Projektowanie nowych produktów, Zarządzanie istniejącym asortymentem, Organizowanie szkoleń produktowych, Wdrażanie strategii marketingowych, Wspieranie sprzedaży i popularyzacja marki,...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


GEODIS Road Network Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Data publikacji: dzisiaj

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Lokalizacja: podlaskie, Łomża

Data publikacji: dzisiaj

Bieżąca obsługa Klientów, zgodna z najwyższymi standardami Banku. Aktywne budowanie i utrzymanie relacji biznesowych z Klientami Placówki. Realizacja wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardami. Pozyskiwanie...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach
Lokalizacja: podlaskie, Sejny

Data publikacji: dzisiaj

w/g zakresu Wymagania inne:

– WIĘCEJ INFORMACJI –

logo praca podlaskie ciemne