Oferty pracy

Praca: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Suwałki
Numer: StPr/24/0053
OBOWIĄZKI:
Opieka nad dziećmi, pomoc w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, obsługa programów, przygotowanie pomocy dydaktycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja przedszkolna/wczesnoszkolna

Wymagania inne:

Staże są skierowane do osób bezrobotnych do 30 r.ż.

Miejsce pracy:

Suwałki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach