Oferty pracy

Praca: Negocjator ubezpieczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Negocjator ubezpieczeń
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/20/2378
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie ubezpieczeń, obsługa ubezpieczeń podmiotów gospodarczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze


Wymagania inne:

język angielski mile widziany

Miejsce pracy:

Białystok


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OFERTY PRACY

Negocjator ubezpieczeń


Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Data publikacji: 2020-11-03

Pozyskiwanie ubezpieczeń, obsługa ubezpieczeń podmiotów gospodarczych.Wymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawniczeWymagania inne:język angielski mile widziany

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Sprawdź najnowsze ogłoszenia


Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Lokalizacja: podlaskie, Siemiatycze

Data publikacji: dzisiaj

- Oczyszczanie spoin, ogólne prace porządkoweWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Lokalizacja: podlaskie, Siemiatycze

Data publikacji: dzisiaj

- obsługa wyznaczonych urzadzeń produkcyjnych i procesowych - wykonywanie czynności operacyjnych, dozorowych i konserwacyjnych zgodnie z instrukcjami - dbanie o porządek i organizację wlasnego stanowiska pracyWymagania...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


R+S solutions Holding AG
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: dzisiaj

Praca na terenie Niemiec - Frankfurt am MainKonserwacja i uruchomienie maszyn i urządzeńMontaż oraz przegląd wyposażenia i systemów technicznychIdentyfikacja i eliminacja usterek maszyn i systemówPraca z rysunkiem...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Core Services Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: dzisiaj

Localization: FULL REMOTE Knowledge and Experience:Min. 3 years of commercial programming experience.JAVA 7,8,9, Hibernate, Spring, Spring Boot, Apache CXF, REST API, Microservices, Web Services, HTML, XML,...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

logo praca podlaskie ciemne