Oferty pracy

Praca: Будівельно-ремонтний працівник

Оголошення номер: 7056210, з дня 2022-06-20

Uniserv Jarosław sp. z o.o.

Будівельно-ремонтний працівник

Адреса офісу: podlaskie

Посадова інструкція

  • праця теслі, армувальника, загально-будівельна,
  • праця з використанням машин близького транспортування,

Місце праці – службові відрядження – уся Польща

Вимоги

  • Практичні вміння монтера, зварювальника;
  • Відсутність протипоказань для роботи на височині понад 3 м;
  • Досвід праці на подібній посаді вітається;
  • Сумлінність та відповідальність;

Пропонуємо

  • легальне працевлаштування в стабільній фірмі на підставі трудового договору;
  • достойна зарплата;
  • термінова виплата зарплати (оклад, надстрокові, службові відрядження, святкові бонуси);
  • повне особисте захисне спорядження, транспорт, проживання, профілантичне харчування протягом усього року;
  • постійна праці протягом року;
  • допомагаємо оформити легалізацію перебування та праці в Польщі.
Будь ласка, додайте наступне положення: я даю згоду на обробку моїх персональних даних для цілей процесу працевлаштування.

PODOBNE OFERTY PRACY

Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

Lokalizacja: podlaskie, Bubele

Data publikacji: wczoraj

wg programu

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Robotnik ogólnobudowlany / cieśla zbrojarz

Budrex Sp. z o.o.

Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Data publikacji: 2022-06-26

Zadania na stanowisku: Wykonywanie ogólnobudowlanych prac na budowie, takie jak elementy zbrojeniowe, szalunkowe, Wsparcie w wykonywaniu konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych, takie jak przygotowywanie materiałów...

Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach

Lokalizacja: podlaskie, Suwałki

Data publikacji: 2022-06-24

pracownik ogólnobudowlany Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Oferta skierowana jest do osób poniżej 30 roku życia.

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Lokalizacja: podlaskie, Ignatki

WYKONYWANIE PRAC MONTAŻOWO INSTALACYJNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim
Lokalizacja: podlaskie, Zalesie

według stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach
Lokalizacja: podlaskie, Downary

montowanie stolarki okiennej i drzwiowej, dowóz materiałów na miejsce montażu, dojazd na pomiar, demontaż i wywóz starych materiałów od zleceniodawcy, odbieranie towarów z fabryk, wykonywanie napraw reklamacyjnych...

NES Global Talent

ZADANIA: odpowiedzialność za politykę prowadzenia kontraktów budowlanych; kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami; opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz...