Praca: Operator platformy nożycowej / podnośnika nożycowego (UDT)

Ogłoszenie numer: 2528275, z dnia 2019-06-26

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Operator platformy nożycowej/podnośnika nożycowego. Praca w Pawlikowicach koło Łodzi.

Operator platformy nożycowej / podnośnika nożycowego (UDT)

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • operowanie platformą nożycową/podnośnikiem nożycowym na terenie hali;
  • drobne prace przy montażu regałów magazynowych;

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi platformy nożycowej/podnośnika nożycowego (warunek konieczny);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • dyspozycyjność;
  • sumienność;
  • dokładność;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • zakwaterowanie;
  • ekwiwalent pieniężny;
  • dojazdy na budowę firmową flotą samochodową;
  • odzież roboczą;
  • elektronarzędzia;

Sprawdź najnowsze ogłoszenia

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Data publikacji: wczoraj

Sprzątanie bloków.

– WIĘCEJ INFORMACJI –

PKO Bank Polski
Lokalizacja: podlaskie, Siemiatycze

Na co dzień jako nasz Doradca:nawiązujesz współpracę z klientami bankowości hipotecznej,przeprowadzasz analizę potrzeb klientów,rozszerzasz zakres współpracy z klientami bankowości hipotetycznej, oferując im nowe...

Budimex SA

Opis stanowiskaaktywny udział w procesie produkcji,przygotowywanie przedmiarów robót,prowadzenie uzgodnień projektowych,przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,prowadzenie dystrybucji...

Mellströms Bil AB

Miejsce pracy: Szwecja / Karlskrona Zadania:przygotowywanie elementów do malowania (min. oczyszczanie,wygładzanie, matowanie, suszenie)lakierowanie elementówdbanie o wysoką jakość procesu, zgodnie ze standardami...