Oferty pracy

Praca: Pomocniczy robotnik przemysłowy

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Pomocniczy robotnik przemysłowy
Miejsce pracy: Sokółka
Numer: StPr/24/0269
OBOWIĄZKI:
prace przy taśmie produkcyjnej, rozładunek transportów owoców i warzyw, pakowanie i sortowanie warzyw i owoców.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

chęci do pracy

Miejsce pracy:

Sokółka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Selgros Cash&Carry
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, profesjonalna obsługa klienta, udział w cyklicznych...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Praca.pl Sp. z o.o.

Zakres obowiązków: Projektowanie nowych produktów, Zarządzanie istniejącym asortymentem, Organizowanie szkoleń produktowych, Wdrażanie strategii marketingowych, Wspieranie sprzedaży i popularyzacja marki,...

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Jeśli: Posiadasz uprawnienia UDT oraz umiejętność kierowania wózkiem widłowym. Zapraszamy do pracy w GEODIS!

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Lokalizacja: podlaskie, Łomża

Bieżąca obsługa Klientów, zgodna z najwyższymi standardami Banku. Aktywne budowanie i utrzymanie relacji biznesowych z Klientami Placówki. Realizacja wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardami. Pozyskiwanie...