Oferty pracy

Praca: Pomocnik montera rusztowań

Pomocnik montera rusztowań

Miejsce pracy: Holandia, Belgia

Zakres obowiązków:

  • Montaż i demontaż rusztowań
  • Prace pomocnicze związane z montażem rusztowań
  • Rozładunek i załadunek aut ciężarowych z rusztowaniami

Oczekiwania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć zdobycia nowych doświadczeń
  • Brak lęku wysokości
  • Dobry stan zdrowia / ogólna sprawność fizyczna
  • Odpowiedzialność i zdyscyplinowanie
  • Skrupulatność  i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane uprawnienia VCA
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość odbycia kursu przygotowawczego do zawodu pomocnika montera rusztowań i w późniejszym czasie zdobycia uprawnień montera rusztowań
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od kwalifikacji
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED i możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)
  • Transport i dobry standard zakwaterowania
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
  • Regularne zjazdy do Polski
  • Ciągłość zatrudnienia- długoletnie projekty
  • Wsparcie opiekunów przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc formalno-prawną dotyczącą realizacji projektu
  • Możliwość pracy w nadgodzinach