Oferty pracy

Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Mońki
Numer: StPr/21/0052
OBOWIĄZKI:
określony w programie stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : obsługa komputera i urządzeń biurowych[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : brak

Miejsce pracy:

Mońki


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OFERTY PRACY

Pracownik biurowy


Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Lokalizacja: podlaskie, Grajewo

Data publikacji: 2021-02-26

Zgodnie z programem stażu.

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Referent ds. prewencji, rehabilitacji i orzecznictwa lekarskiego - pracownik obsługi biurowej


Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Lokalizacja: podlaskie, Bielsk Podlaski

Data publikacji: 2021-02-26

wg stanowiska pracy i programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Referent ds. świadczeń - pracownik obsługi biurowej


Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Lokalizacja: podlaskie, Bielsk Podlaski

Data publikacji: 2021-02-26

wg stanowiska pracy i programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Lokalizacja: podlaskie, Stanisławowo

Data publikacji: wczoraj

Wykonywanie badań technicznych pojazdów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Lokalizacja: podlaskie, Łyski

Data publikacji: wczoraj

obsługa klientów, sprzedaż produktów firmy, wypisywanie faktur Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne Uprawnienia: obsługa komputera Wymagania inne: mile widziana umiejętność...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Lokalizacja: podlaskie, Nowa Ruś

Data publikacji: wczoraj

Pomoc przy produkcji i montażu schodsow i drzwi

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Lokalizacja: podlaskie, Choroszcz

Data publikacji: wczoraj

Zarządzanie, prowadzenie warsztatu firmowego, zamawianie części, nadzór nad pracownikami, wybór korzystnych ofert Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie

– WIĘCEJ INFORMACJI –

logo praca podlaskie ciemne