Oferty pracy

Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Proniewicze
Numer: StPr/22/0321
OBOWIĄZKI:

według programu stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Proniewicze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za: Terminową i jakościową realizację usług objętych ofertą spółki w zakresie serwisu kotłowni. Realizację wyznaczonych celów, Wykonywanie okresowych przeglądów...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

OCHNIK S.A.
Lokalizacja: podlaskie, Łomża, CH Veneda

do salonu w CH Veneda w Łomży Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę OCHNIK, przygotowanie dokumentów...

Młodzieżowe Biuro Pracy Suwałki
Lokalizacja: podlaskie, Suwałki

sprzedaż owoców sezonowych tj. truskawki, czereśnie Wymagania konieczne: Uprawnienia: komunikatywność Uprawnienia: dobra kondycja fizyczna Wymagania inne: Uczciwość. Wiek min 16 lat za zgodą rodzica.

Młodzieżowe Biuro Pracy Łomża
Lokalizacja: podlaskie, Łomża

sprzedaż, dbanie o towar, obsługa klienta Wymagania inne: książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych