Oferty pracy

Praca: Pracownik do wykładania towaru w hipermarkecie

Młodzieżowe Biuro Pracy Białystok
Pracownik do wykładania towaru w hipermarkecie
Miejsce pracy: Białystok
Numer: 2/1/2020
OBOWIĄZKI:

praca polegająca na wykładaniu towaru na sklepowe półki, dbanie o ekspozycję na przydzielonym dziale, prace porządkowe i pomocnicze

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

dyspozycyjność, uczciwość, sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Białystok

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Białystok

Sprawdź najnowsze ogłoszenia

Wurth Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok, Bielsk Podlaski, Zambrów i okolice

Twoje zadania:    Dynamiczny rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwojuObsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientówPromowanie produktów...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

Assure the timely and accurate application of customer paymentsReconcile daily cash receipts posted to system generated batch totalsDaily monitoring and research of unapplied cashIdentify and flag short paysCommunicate...

PersonalPilot

montaż systemów fotowoltaicznych na dachach i ścianach zewnętrznychznajomość języka niemieckiegodoświadczenie na ww. stanowiskuprawo jazdy kat. B

ZUE S.A.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m. in. za:koordynację robót pracowników firmy i podwykonawców,kontrolę jakości i efektywności wykonywanych przez podwykonawców robót,sporządzanie i aktualizowanie raportów...