Oferty pracy

Praca: Pracownik Produkcji - transport wewnętrzny

STAFF PARTNERS Agencja Pracy Tymczasowej Nr licencji 386/3 Oddział w Białymstoku dla naszego Klienta z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji - transport wewnętrzny
Miejsce pracy: Białystok, Dojlidy Górne

Obowiązki:

  • Dostarczanie komponentów plastikowych na stanowisko produkcyjne
  • Transport na magazyn

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Sumienność, obowiązkowość

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 4000-4800 zł brutto/miesięcznie
  • umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie
  • benefity
  • odzież ochronną

Bank Pocztowy S.A.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Twój zakres obowiązków diagnozowanie potrzeb i oczekiwań Klientów, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami, realizacja celów sprzedażowych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku poprzez wysoką jakość...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

LUX MED Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok, ul. Fabryczna 4

Twoją rolą będzie: zarządzanie środowiskiem raportowym obszaru Contact Center LUX MED, prognozowanie wolumenów telefonów i zadań, estymowanie głównych wskaźników oraz zapotrzebowania na godziny grafikowe...

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Lokalizacja: podlaskie, Suwałki

obsługa kasy fiskalnej, terminalu, programu Subiekt, obsługa klienta Wymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

obsługa urządzeń rekreacyjnych, maszyny do waty cukrowej, obsługa klienta na sali zabaw Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: cierpliwość , opanowanie, sumienność Wymagania inne: