Oferty pracy

Praca: Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach
Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Miejsce pracy: Sejny
Numer: StPr/20/0515
OBOWIĄZKI:

przygotowywanie wraz z możliwością konsumpcji na miejscu dań typu fast food z gotowych półproduktów , głównie mrożonych poddanych jedynie obróbce cieplnej ( np. kebab, frytki, hamburgery, kurczaki z rożna ), przygotowywanie niewielkiej ilości surówek od surowca ( sporządzanie surówek przed otwarciem zakładu), przygotowywania gofrów z gotowej mieszanki, sprzedaży napojów bezalkoholowych, wód, soków, kawy i herbaty

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wymagania inne:

[Inne] : Znajomość języka angielskiego jest wymagana ze względu na turystów i fakt, że właściciel pochodzi z kraju anglojęzycznego

Miejsce pracy:

Sejny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach