Oferty pracy

Praca: Pracownik terenowy do pobierania próbek gruntu

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Pracownik terenowy do pobierania próbek gruntu
Miejsce pracy: Siemiatycze
Numer: StPr/24/0137
OBOWIĄZKI:
Pobieranie próbek gleby, wykonywanie analiz gleb, roślin, płodów rolnych, doradztwo w danej dziedzinie, dostarczanie próbek we wskazane miejsce (Okręgowa Stacja Chemiczno-Rolnicza w Białymstoku Samochód do dyspozycji pracownika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siemiatycze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Lokalizacja: podlaskie, Augustów

Data publikacji: wczoraj

wykonywanie masażu, edukowanie pacjentów, prowadzenie dokumentacji medycznej, dbanie o sprzęt Wymagania konieczne: Zawód: Technik masażysta* Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne, kierunek: masażysta...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim
Lokalizacja: podlaskie, Piliki

zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Lokalizacja: podlaskie, Ciechanowiec

obsługa klienta w sklepie spożywczo-przemysłowym, ekspozycja towarów na półkach Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Uprawnienia: Obsługa kas fiskalnych Wymagania inne:

Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Lokalizacja: podlaskie, Zambrów

-obsługa centrali telefonicznej,faksu i ksero-prowadzenie dziennika korespondencji-pomoc przy organizowaniu posiedzeń-pomoc w przygotowaniu materiałów na posiedzenia zarządu. Wymagania inne: