Oferty pracy

Praca: Project manager

Ogłoszenie numer: 6077748, z dnia 2021-12-06

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „Meliorex" Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji, funkcjonująca na rynku lokalnym jak i krajowym od 1990 roku. Prężnym i dynamicznym sposobem działania zdobyła uznanie i zaufanie inwestorów poparte licznymi referencjami i podziękowaniami za wysoką jakość robót. Aktualnie poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko:

Project manager

Miejsce pracy: podlaskie / Szkocja

Opis stanowiska

  • praca w miejscowości Szkocja (powiat suwalski)
  • wsparcie w zakresie zarządzania projektem międzynarodowym: obsługa projektu, komunikacja i budowanie relacji z klientem biznesowym, przygotowywanie umów i innych dokumentów w jęz.angielskim
  • sporządzanie tłumaczeń dokumentów
  • zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów
  • inne czynności administracyjno-projektowe związane z zarządzaniem projektem, zgodnie z potrzebami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • komunikatywność

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dogodne warunki pracy