Oferty pracy

Praca: Referent ds. Pomiarów i Rozliczeń

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Referent ds. Pomiarów i Rozliczeń
Miejsce pracy: Suwałki, ul. Piaskowa 1
Twój zakres obowiązków:
  • realizacja procesów związanych z techniczną obsługą odbiorców (rozpatrywaniem zgłoszeń i reklamacji klientów, obsługa zgłoszeń zmiany sprzedawcy),
  • prowadzenie zagadnień związanych z zawieraniem umów o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej oraz współpraca ze sprzedawcami energii w zakresie obsługi klientów,
  • pozyskiwanie danych pomiarowo – rozliczeniowych oraz ich przetwarzanie,
  • prowadzenie spraw związanych z księgowością majątkową w zakresie sieciowych środków trwałych będących w dyspozycji Wydziału,
  • wystawianie niezbędnych dokumentów wraz ze zleceniami OT i OTS,
  • wystawianie faktur w zakresie czynności realizowanych przez Wydział,
  • prowadzenie ewidencji urządzeń układów pomiarowo – rozliczeniowych.
Nasze wymagania:
  • mile widziane wykształcenie wyższe (elektrotechniczne, elektryczne lub pokrewne),

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office w stopniu co najmniej średniozaawansowanym,

  • kompetencje w zakresie komunikatywności, organizacji i planowania, rozwiązywania problemów, orientacji na jakość oraz współpracy i zaangażowania.

To oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Lokalizacja: podlaskie, Ignatki

WYKONYWANIE PRAC MONTAŻOWO INSTALACYJNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim
Lokalizacja: podlaskie, Zalesie

według stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach
Lokalizacja: podlaskie, Downary

montowanie stolarki okiennej i drzwiowej, dowóz materiałów na miejsce montażu, dojazd na pomiar, demontaż i wywóz starych materiałów od zleceniodawcy, odbieranie towarów z fabryk, wykonywanie napraw reklamacyjnych...

NES Global Talent
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

ZADANIA: odpowiedzialność za politykę prowadzenia kontraktów budowlanych; kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami; opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz...