Oferty pracy

Praca: Salowa

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Salowa
Miejsce pracy: Białystok
Numer: StPr/20/2400
OBOWIĄZKI:
praca w szpitalu tymczasowymul. Żurawia 14Hala Sportowa ul. Wołodyjowskiego 1, Białystok
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Białystok


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 373 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OFERTY PRACY

Salowa


Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Data publikacji: 2020-11-13

praca w szpitalu tymczasowymWymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brakWymagania inne:może być osoba z wykształceniem zawodowym lub średnim

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Sprawdź najnowsze ogłoszenia


AllRight
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

A passion for working with children, and a willingness to learn new skillsAt least a C1 in EnglishAvailability to teach for at least 15 hours per week during peak hours in the Warsaw time zone (16:00 to 21:00 Monday to...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Telmedicin sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

Praca zdalnaKogo szukamy?osoby empatycznej, wyrozumiałej i dyskretnej,dokładnej i zorganizowanej,z komunikatywną znajomością j. angielskiego, rosyjskiego i ukraińskiegoze znajomością pakietu MsOffice, mile widziana...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: wczoraj

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:Aktywne pozyskiwanie klientów w zakresie:Odszkodowań za wypadki komunikacyjne, dopłaty do szkód na pojazdach w ramach umowy cesji, wypadki w pracy, w...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach
Lokalizacja: podlaskie, Zaruby

Data publikacji: wczoraj

wg stanowiska

– WIĘCEJ INFORMACJI –

logo praca podlaskie ciemne