Oferty pracy

Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Spawacz
Miejsce pracy: Łapy-Dębowina
Numer: StPr/21/0245
OBOWIĄZKI:
spawanie elementów stalowych przy użyciu automatu spawalniczego MIG/MAG
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętności spawacza (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Miejsce pracy:

Łapy-Dębowina


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

APLIKUJ TERAZ

PODOBNE OFERTY PRACY

Zastępca księgowego


Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Lokalizacja: podlaskie, Zambrów

Data publikacji: wczoraj

doświadczenie w jednostce budżetowej; zakres obowiązków: zastępstwo księgowego podczas jego nieobecności; prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i polityką rachunkowości0103 Wymagania...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Główny księgowy


Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Lokalizacja: podlaskie, Zambrów

Data publikacji: wczoraj

prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i polityką rachunkowości Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Kierowca samochodu ciężarowego


Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Lokalizacja: podlaskie, Augustów

Data publikacji: wczoraj

rozwożenie towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Lokalizacja: podlaskie, Augustów

Data publikacji: dzisiaj

porządkowanie pasa drogowego, łatanie dziur masą na zimno

– WIĘCEJ INFORMACJI –


ASTEK Polska
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: dzisiaj

R Developer (0,5 fte) poszukiwany !! 100 % zdalnie Stawka: do 112,5 zł/h netto + VAT / B2B Wymagania: Umiejętności programowania w języku R i udokumentowane doświadczenie w tworzeniu pakietów / bibliotek zgodnie z...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


ASTEK Polska
Lokalizacja: podlaskie,

Data publikacji: dzisiaj

Salary B2B: up to 960 PLN net/day + VAT (or Job contract) Location: 100% remote As a DevOps Engineer you will work as an integral part of our Cloud DataOps team for a big foreign pharmaceutical client. You will be...

– WIĘCEJ INFORMACJI –


Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

Data publikacji: dzisiaj

Prace biurowe w firmie budowlanej. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: doświadczenie w pracy biurowej; bardzo dobra obsługa komputera

– WIĘCEJ INFORMACJI –

logo praca podlaskie ciemne