Oferty pracy

Praca: Specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

Specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta
Zambrów

Chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmienia na lepsze życie ludzi?

Zostań konsultantem Randstad i pomagaj budować kariery zawodowe najlepszym specjalistom na rynku pracy w Polsce i za granicą.

Aktualnie do Randstad Polska poszukujemy osoby na stanowisko:

konsultant ds. rekrutacji tymczasowych

oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)
  • dostęp do platformy benefitowej Randstad Plus, możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego
  • możliwość szkoleń z zakresu rekrutacji i kompetencji miękkich
  • szansa na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej
  • premie raz na kwartał
zadania
  • prowadzenie rekrutacji na stanowiska produkcyjne w terenie
  • zarządzanie administracją personalną
  • obsługa klienta
  • raportowanie
oczekujemy
  • doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • prawo jazdy – czynne
  • dużej mobilności
  • dobrej znajomości programu Excel
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • asertywności, dokładności, samodzielności
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • mile widziana znajomość programu SAP
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Sprawdź najnowsze ogłoszenia

Wurth Polska Sp. z o.o.
Lokalizacja: podlaskie, Białystok, Bielsk Podlaski, Zambrów i okolice

Twoje zadania:    Dynamiczny rozwój sprzedaży w swoim regionie poprzez regularne wizyty u klientów oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwojuObsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych klientówPromowanie produktów...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

COGNIZANT TECHNOLOGY SOLUTIONS POLAND SP Z O O

Assure the timely and accurate application of customer paymentsReconcile daily cash receipts posted to system generated batch totalsDaily monitoring and research of unapplied cashIdentify and flag short paysCommunicate...

PersonalPilot

montaż systemów fotowoltaicznych na dachach i ścianach zewnętrznychznajomość języka niemieckiegodoświadczenie na ww. stanowiskuprawo jazdy kat. B

ZUE S.A.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m. in. za:koordynację robót pracowników firmy i podwykonawców,kontrolę jakości i efektywności wykonywanych przez podwykonawców robót,sporządzanie i aktualizowanie raportów...