Oferty pracy

Praca: Specjalista ds. Ryzyka i Analiz

Specjalista ds. Ryzyka i Analiz
Miejsce pracy: Białystok
Zakres obowiązków:
  • Identyfikacja i analiza potencjalnych ryzyk;
  • Ocena ryzyka kredytowego, rynkowego, operacyjnego;
  • Opracowywanie modele oceny ryzyka;
  • Przygotowanie raportów z analiz ryzyka;
  • Tworzenie zaleceń dla minimalizacji ryzyka.
Wymagania:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość narzędzi analitycznych i statystycznych;
  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych;
  • Bardzo dobra znajomość Excela;
  • Komunikatywność, samodzielność i inicjatywa;
  • Znajomość języka angielskiego.
Co oferujemy:
  • Umowa o pracę na pełny etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia;
  • Pakiet benefitów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności;
  • Elastyczne godziny pracy.

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach
Lokalizacja: podlaskie, Hołny Mejera

Data publikacji: wczoraj

wg stanowiska Wymagania inne:

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Lokalizacja: podlaskie, Czerwonka (pow. sokólski, gm. Suchowola), Czerwonka

Zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.9/22 etatu Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Lokalizacja: podlaskie, Zaścianki

dystrybucja materiałów na obszarze produkcyjnympakowanie produkcji gotowejobsługa wózków widłowych oraz wózków paletowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznych, realizacja zadań zawartych w opiniach oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej, wspieranie nauczycieli i rodziców w rozwiązywaniu problemów wychowawczych Wymagania...