Oferty pracy

Praca: Starszy księgowy

Podlaski Oddział Straży Granicznej z siedzibą w Białymstoku
Komendant Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy księgowy
Miejsce pracy: Białystok
Ogłoszenie o naborze Nr 70618

Warunki pracy

praca administracyjno - biurowa w systemie jednozmianowym (8 godz.);
obsługa urządzeń biurowych;
praca w pomieszczeniach biurowych;
praca na wysokości do 3 m.;
praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godz. dziennie;
w budynku brak pomieszczeń higieniczno - sanitarnych przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz windy.

Zakres zadań

  • przyjmuje od funkcjonariuszy SG mandaty karne kredytowane i należności pieniężne za nałożone mandaty karne gotówkowe oraz wprowadza mandaty karne kredytowane za pośrednictwem Portalu Usług Elektronicznych do właściwego Urzędu Skarbowego.
  • nalicza podatek dochodowy od wynagrodzenia tłumaczy przysięgłych za czynności wykonywane na rzecz PD oraz wystawia deklaracje roczne PIT-11 według ich właściwości celem rozliczenia z Urzędem Skarbowym.
  • sprawdza pod względem rzeczowym faktury i rachunki oraz monitoruje i prowadzi rejestr wydatków budżetowych z grupy ,,0" względem planu finansowego Oddziału celem sprawdzenia poprawności prowadzonej ewidencji.
  • archiwizuje dokumenty finansowo - księgowe w celu przekazania ich do Archiwum Zakładowego.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie ekonomiczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok i 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w księgowości finansowej
  • Znajomość przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych.
  • Znajomość przepisów dotyczących gospodarki mandatowej.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Sprawdź najnowsze ogłoszenia

    ELEMONT Sp. z o.o.

    Do Twoich zadań należeć będzie:Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy, harmonogramy oraz dokumentację technicznąNadzór oraz koordynacja...

    – WIĘCEJ INFORMACJI –

    Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
    Lokalizacja: podlaskie, Sokółka

    sprawna i kulturalna obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów oraz przygotowywanie ich do sprzedaży i wyeksponowanie.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

    Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.

    Miejsce pracy: cała POLSKA Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy,koordynację branżową i nadzór nad właściwą organizacją robót...

    Miejsce pracy: cała POLSKA  Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy,koordynację branżową i nadzór nad właściwą organizacją robót...