Oferty pracy

Praca: Technik Elektroradiologii

Technik Elektroradiologii
Miejsce pracy: woj. podlaskie

Spółka Medyczna zajmująca się profilaktyką nowotworową.

Zadania:
  • Wykonywanie badań mammograficznych w Mammobusach.
Wymagania:
  • Ukończone studium, licencjat lub studia wyższe.
Oferujemy:
  • Pracę na najnowszych aparatach cyfrowych.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie.

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za: Terminową i jakościową realizację usług objętych ofertą spółki w zakresie serwisu kotłowni. Realizację wyznaczonych celów, Wykonywanie okresowych przeglądów...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

OCHNIK S.A.
Lokalizacja: podlaskie, Łomża, CH Veneda

do salonu w CH Veneda w Łomży Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę OCHNIK, przygotowanie dokumentów...

Młodzieżowe Biuro Pracy Suwałki
Lokalizacja: podlaskie, Suwałki

sprzedaż owoców sezonowych tj. truskawki, czereśnie Wymagania konieczne: Uprawnienia: komunikatywność Uprawnienia: dobra kondycja fizyczna Wymagania inne: Uczciwość. Wiek min 16 lat za zgodą rodzica.

Młodzieżowe Biuro Pracy Łomża
Lokalizacja: podlaskie, Łomża

sprzedaż, dbanie o towar, obsługa klienta Wymagania inne: książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych