Oferty pracy

Praca: Technik weterynarii

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie
Technik weterynarii
Miejsce pracy: Augustów
Numer: StPr/22/0314
OBOWIĄZKI:

praca w lecznicy zwiarząt na stanowisku technika wterynarii

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, weterynaryjne
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Augustów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Lokalizacja: podlaskie, Ignatki

WYKONYWANIE PRAC MONTAŻOWO INSTALACYJNYCH Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Uprawnienia: prawo jazdy kat B

– WIĘCEJ INFORMACJI –

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim
Lokalizacja: podlaskie, Zalesie

według stanowiska pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

Powiatowy Urząd Pracy w Mońkach
Lokalizacja: podlaskie, Downary

montowanie stolarki okiennej i drzwiowej, dowóz materiałów na miejsce montażu, dojazd na pomiar, demontaż i wywóz starych materiałów od zleceniodawcy, odbieranie towarów z fabryk, wykonywanie napraw reklamacyjnych...

NES Global Talent
Lokalizacja: podlaskie, Białystok

ZADANIA: odpowiedzialność za politykę prowadzenia kontraktów budowlanych; kontrola korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, raportowanie, nadzór nad harmonogramami; opracowywanie wystąpień do Nadzoru oraz...