Oferty pracy

Praca: Ubojowy

Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
Ubojowy
Miejsce pracy: Szczuczyn
Numer: StPr/24/0181
OBOWIĄZKI:
Usuwanie racic kopyt gałek ocznych rogów i stóp bydlęcych;obsł. pił i nożyc pneuma. ;nacinanie skóry;zdejmowanie skór ;odtłuszczanie obróbka sortowanie i konserwacja;wyjmowanie z tusz ośrodków i ich segregowanie;wyjmowanie z tusz jelit łoju nerek i mózgów; obsł. piły elektrycznej;obsł. myjek i toaleta tusz półtusz i ćwierćtusz;opróżnianie żołądków ;parzenie i czyszczenie ;przekazywanie do wychłodzenia mięsa, tłuszczy i ośrodków;dokonywanie przeglądów maszyn urządzeń oraz mycie i dezynfekowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szczuczyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie