Oferty pracy

Praca: Wulkanizator-mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce
Wulkanizator-mechanik
Miejsce pracy: Korycin
Numer: StPr/24/0245
OBOWIĄZKI:
- wymiana opon- podstawowe naprawy maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Korycin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokółce

Bose-Instal

wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień wyjazd na wolne i przyjazd z wolnego zawsze do...

– WIĘCEJ INFORMACJI –

ProPoint S.A.

Opis stanowiska montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych, analizowanie...

Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach
Lokalizacja: podlaskie, Sejny

koszenie, wertykulacja, pielęgnacja roślin. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

Lokalizacja: podlaskie, Czerwonka (pow. sokólski, gm. Suchowola), Czerwonka

Nauczyciel muzyki w szkole podstawowej,4/18 etatu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne Wymagania inne: -kwalifikacje do nauczania przedmiotu muzyka